Teklif Al
Telefon WhatsApp Teklif Al
Slayt
ISI YALITIM SİSTEMLERİ
Ürünler
Slayt
SERAMİK YAPIŞTIRICI
Ürünler
Slayt
SU YALITIMI
Ürünler
NESCOAT Ürün Grupları
NESCOAT
Çözümlerimiz
Boya Çözümleri
Boya Çözümleri
Nescoat, inşaat sektöründe fark yaratmak için özgün ve kaliteli boya çözümleri sunmaktadır. Yüksek kaliteli boyalarımız, estetikten dayanıklılığa kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.
Mantolama Çözümleri
Mantolama Çözümleri
Nescoat, enerji tasarrufu ve yapıların sürdürülebilirliği için öncü mantolama çözümleri sunmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler ve uzmanlıkla üretilen Nescoat mantolama ürünleri, binalarınızın enerji verimliliğini artırırken, iç mekan konforunu sağlar ve
Seramik Çözümleri
Seramik Çözümleri
Nescoat, estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren üstün seramik çözümleri sunmaktadır. Her türlü iç ve dış mekan ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan Nescoat seramikler, modern tasarımlarıyla göz doldururken, uzun ömürlü yapısıyla güven verir.
Su Yalıtımı Çözümleri
Su Yalıtımı Çözümleri
Nescoat, suyun olumsuz etkilerine karşı yapılarınızı korumak için mükemmel su yalıtım çözümleri sunmaktadır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen ve uzmanlıkla uygulanan Nescoat su yalıtım ürünleri, yapılarınızı su ve nemden korurken, dayanıklılığını art
Teknik Çözümler
Teknik Çözümler
Nescoat, teknik ihtiyaçlarınıza yönelik güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Yapı sektöründeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, her türlü teknik zorluğa çözüm üretmek için buradayız.
Zemin Çözümleri
Zemin Çözümleri
Nescoat, zeminleriniz için estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren çözümler sunmaktadır. Her türlü iç ve dış mekan ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan Nescoat zemin kaplama ürünleri, modern tasarımlarıyla göz doldururken, güvenli ve sağlam bir zemin
NESCOAT MANTOLAMA
BİNANIZDA ÜSTÜN KORUMAYI
GARANTİ EDİYOR!
10 YIL GARANTİ
Nescoat
Kataloglar
Tümünü Gör
Nescoat
Referanslar
Tümünü Gör
SAKLI KENT SİTESİ
SAKLI KENT SİTESİ
GÜL APARTMAN
GÜL APARTMAN
CAN İNŞAAT
CAN İNŞAAT
Kurumsal
Nescoat Hikayemiz!

İnşaat sektörü tecrübesiyle var olan NESİM YAPI KİMYASALLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ. fiziksel olanakları, çağdaş üretim kadrosu, teknolojik üretim programları ve çevreye duyarlı politikasıyla, sektöründe fark yaratmayı hedeflemektedir.

%100 yerli sermaye ile NESCOAT, üretim serüveninde, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki bir çok projede yer alarak, kalitesini tescilletmiştir. Kaliteli, sağlam yapılar ve doğa dostu sağlıklı yaşam felsefelerinden yola çıkarak, AR-GE faaliyetlerini ve üretiminde kullandığı kaliteyi her geçen gün daha iyiye taşımayı kendine ilke edinmiştir. NESCOAT; Yapı Kimyasalları, EPS ve Boya üretiminin yanı sıra ürün yelpazesine Taşyünü ve bitümlü izolasyon malzemelerini de ekleyerek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Bayilik Talebi
Bayilik Talebi
Bayilik alarak bize katılın, güçlü bir aile olalım.
Teknik Destek
Teknik Destek
Ürünlerimiz ile ilgili teknik destek alabilirsiniz.
NESİM YAPI KİMYASALLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ
NESİM YAPI KİMYASALLARI SAN. TİC.LTD.ŞTİ